Hitman 3 odhalil svůj plán novinek na rok 2022

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IO Interactive
V roce 2022 do Hitman 3 vývojáři přidají nové mapy, příběhové mise a režimy, takže se připravte s Agentem 47 na velmi krušný další rok se spoustou nového obsahu jak na konzolích, tak PC. Hitman 3 je téměř rok starý, ale vývojáři IO Interactive mají stále velké plány, jak svoji hru udržet zábavnou. V krátkém videu, které naleznete níže, ředitel IO Interactive Hakan Abrak podrobně popsal několik nových režimů, které do hry přijdou začátkem roku 2022, počínaje režimem pro VR, který se dostane na PC v lednu 2022.
Vývojáři představili nový způsob, jak dohnat ty nejnáročnější kontrakty v Hitman 3 prostřednictvím trvalého přídavku do hry. Pro hráče na PC se správným hardwarem bude přidána podpora technologie ray tracingu v průběhu roku 2022. Nové mapy, příběhové mise, nové režimy, nové způsoby hraní hry a různá překvapení, jež komunita požadovala velmi dlouho, jsou také na cestě. Od uvedení na trh se Hitman 3 rozšířil o vlastní výběr misí, exkluzivní cíle, nové smlouvy a řadu misí založených na konceptu sedmi smrtelných hříchů.
Hitman 3 od vývojářského studia IO Interactive vyšel 20. ledna 2021 na platformách PC, PlayStation, Xbox a Nintendo Switch.
Zdroj: gamespot.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn