Genshin Impact aktualizace 2.4 by mohla přinést bezplatný skin Ningguang

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Jeden z nejdůvěryhodnějších zdrojů úniků pro Genshin Impact, Genshin Intel, zjevně odhalil více informací o nadcházející události Lantern Rite, která by měla dorazit v aktualizaci 2.4. Nová aktualizace by měla přinést dva nové skiny pro oblíbené postavy Ningguang a Keqing. Skin Ningguang se jmenuje Orchid’s Evening Gown a bude možné ji získat zdarma po dokončení úkolů v Lantern Rite. Hráči však budou muset utratit Genesis krystaly, aby získali Keqing’s Opulent Splendor skin.
Bylo by to teprve podruhé, co miHoYo představilo nové skiny do hry. The Midsummer Island Adventure v aktualizaci 1.6 přinesl dva nové skiny pro Barbaru a Jean. Barbařin skin bylo také možné získat zdarma splněním úkolů během akce. Momentálně je k zakoupení v herním obchodu za 1680 Genesis krystalů.
Únikový materiál Genshin Impact také odhalil další informace o události Lantern Rite, která dorazí v nadcházející aktualizaci 2.4. Podle úniku bude mít událost Lantern Rite následující témata:
Tavící ohňostroje (Smelting fireworks)
Nová doména s tříhlavou hydrou
Minihry Waverider v Guyun Stone Forest
Wonderous Shadows – minihra podobná Shadowmatic
Aktualizace Genshin Impact obvykle přinášejí nové události, postavy a nepřátele. I když jsou hratelné postavy obvykle ústředním bodem každé aktualizace, přidání nových nepřátel se ukázalo být stejně vzrušující, zvláště pokud mají zvláštní osobnost, jako je Azhdaha. Nedávný příspěvek věrohodného zdroje úniků pro Genshin Impact zjevně odhalil model nového bose a je to známá tvář.
Oceanic Defender, známý také jako Osial, přinesl zatím jeden z největších příběhových soubojů s bossy. Monstrum bylo poraženo oddílem z Liyue poté, co Tartaglia zlomil legendární pečeť. Po mnoho aktualizací nebylo o Osialu mnoho informací. MiHoYo se ale rozhodlo přivést zvíře zpět. S největší pravděpodobností bude součástí nového regionu Genshin Impact Enkanomiya.
Genshin Impact je nyní k dispozici pro mobilní zařízení, PC, PS4 a PS5 s verzí pro Switch ve vývoji.
Zdroj: gamerant.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn