genshin impact

Genshin Impact aktualizace 2.4 přinese bezplatný skin

14. 12. 2021
 

Jeden z nejdůvěryhodnějších zdrojů úniků pro Genshin Impact, Genshin Intel, zjevně odhalil více informací o nadcházející události Lantern Rite, která by měla dorazit v aktualizaci 2.4. Nová aktualizace by měla přinést dva nové skiny pro oblíbené postavy Ningguang a Keqing. Skin Ningguang se jmenuje Orchid's Evening Gow Můžete ho získat zdarma po dokončení úkolů v Lantern Rite. Hráči však musí utratit Genesis krystaly, aby získali Keqing's Opulent Splendor skin.

Bylo by to teprve podruhé, co miHoYo představilo nové skiny do hry. The Midsummer Island Adventure v aktualizaci 1.6 přinesl dva nové skiny pro Barbaru a Jean. Barbařin skin je také možné získat zdarma splněním úkolů během festivalu. Momentálně je k zakoupení v herním obchodu za 1680 Genesis krystalů.

Únikový materiál Genshin Impact také odhalil další informace o události Lantern Rite, která dorazí v nadcházející aktualizaci 2.4. Podle úniku bude mít událost Lantern Rite následující témata: Tavící ohňostroje (Smelting fireworks) Nová doména s tříhlavou hydrou Minihry Waverider v Guyun Stone Forest Wonderous Shadows - minihra podobná Shadowmatic Aktualizace Genshin Impact obvykle přinášejí nové události, postavy a nepřátele. I když jsou hratelné postavy obvykle ústředním bodem každé aktualizace, přidání nových nepřátel se ukázalo být stejně vzrušující, zvláště pokud mají zvláštní osobnost, jako je Azhdaha. Nedávný příspěvek věrohodného zdroje úniků pro Genshin Impact zjevně odhalil model nového bose a je to známá tvář.

Oceanic Defender, známý také jako Osial, přinesl zatím jeden z největších příběhových soubojů s bossy. Monstrum bylo poraženo oddílem z Liyue poté, co Tartaglia zlomil legendární pečeť. Po mnoho aktualizací nebylo o Osialu mnoho informací. MiHoYo se ale rozhodlo přivést zvíře zpět. S největší pravděpodobností bude součástí nového regionu Genshin Impact Enkanomiya.

Genshin Impact je nyní k dispozici pro mobilní zařízení, PC, PS4 a PS5 s verzí pro Switch ve vývoji.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.