Firelight Ekko

Ekko dostane skin z Arcanu?!

14. 12. 2021
Zdroj náhledu: Riot Games

Seriál od Riot Games ze světa League of Legends sklidil mnoho pozitivních ohlasů. Uspořádali také mnoho eventů nejen v cizích hrách, jako Fortnite, Among Us a PUBG, ale i v reálném životě. Ve hrách vlastněných Riotem se také toho hodně dělo, spousta dárků a v League of Legends obzvlášť. Postupem času se odemykaly skiny pro protagonisty seriálu (Jayce, Jinx, Vi a Caitlyn).

Riot asi vyslyšel tužby hráčů, že Ekko si zaslouží taky svůj vlastní skin… no a máme ho tady pod názvem Firelight Ekko. Možná vydání skinu plánovali celou dobu, ale nechtěli prozradit, že vůdce ohnivců je samozvaný mladičký pán času Ekko. Sice všem bylo hned jasné, že je to on, protože by nemohli takhle podstatnou postavu hnedka vystřihnout po prvních třech dílech a také v titulcích byl uvedený stejný dabér vůdce ohnivců jako u Ekka.

Velkou škodou je, že skin jako u ostatních šampionů ze seriálu nebude zdarma a bude stát 1350 RP. Názor komunity je různorodý, jedni jsou naštvaní, druzí zase spokojení, ale většina převládá s požadavkem na Arcane Viktora, kterého si myslím, že dostaneme s druhou řadou a s další várkou skinů. Že by skin na Warwicka, Singeda a Viktora v jeho mecha-mágovském obleku?


Článek pro Gaming Professors napsal Daniel Červinka.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.