Genshin-Impact-–-postavy

Genshin Impact – další postava Yae Miko

3. 1. 2022
 

Dlouho se o tom šuškalo, ale nyní je konečně potvrzeno. Další postavou v Genshin Impact po aktualizaci 2.4 bude Yae Miko. Vývojáři z miHoYo ji už zahrnuli do hry, ale nyní je pravděpodobné, že banner Yae Miko se brzy objeví v letošním roce.

Yae Miko je jednou z hlavních NPC, se kterými se hráči Genshin Impact setkávají v rámci příběhové linie Inazuma. Tato postava se stala hlavní kněžkou neboli Guuji ve Velké svatyni Narukami na Mt. Yougou na ostrově Narukami. Yaeo se však neobjeví ve verzi 2.4, která proběhne příští týden. Tato aktualizace se zaměří na nové postavy Shenhe a Yun Jin. O Yae Miko se místo toho šušká, že by se měla objevit s aktualizací 2.5. Tato aktualizace by mohla přijít okolo února.


Podle nového tweetu je Yae Miko „potomek linie Kitsune“ – Kitsune znamená v japonštině „liška“. Yae Miko se dříve označovala jako „liščí dáma“ a jednoznačně ji můžeme spojit s postavou Yae Sakurou. Ta je známá z další hry Mihoyo s názvem Honkai Impact 3rd – obě postavy mají dokonce stejnou dabérku, Ajane Sakuru.

Zdroj: hoyolab.com

Na základě aktuálního rozvrhu banneru Genshin Impact by Yae Miko a aktualizace 2.5 měla vyjít kolem poloviny února 202. Takže je velmi pravděpodobné, že hráči budou moci získat pannu ze svatyně. Stejně jako další pověstnou postavu, Ayačina staršího bratra Ayata.

Zdroj: pcgamesn.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.