Genshin Impact – další postavou bude Yae Miko

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Dlouho se o tom šuškalo, ale nyní je konečně potvrzeno, že další postavou v Genshin Impact po aktualizaci 2.4 bude Yae Miko. Vývojáři z Mihoyo ji už zahrnuli do hry, ale nyní je pravděpodobné, že banner Yae Miko se brzy objeví v letošním roce.
Yae Miko je jednou z hlavních NPC, se kterými se hráči Genshin Impact setkávají v rámci příběhové linie Inazuma, a je hlavní kněžkou neboli Guuji ve Velké svatyni Narukami na Mt. Yougou na ostrově Narukami.
Yae Miko se však neobjeví ve verzi 2.4, která proběhne příští týden, protože tato aktualizace se zaměří na nové postavy Shenhe a Yun Jin. O Yae Miko se místo toho šušká, že by se měla objevit s aktualizací 2.5, která by mohla přijít okolo února.
Podle nového tweetu je Yae Miko „potomek linie Kitsune“ – Kitsune znamená v japonštině „liška“. Yae Miko byla dříve označována jako „liščí dáma“ a má být jednoznačně spojena s postavou Yae Sakurou z další hry Mihoyo s názvem Honkai Impact 3rd – obě postavy mají dokonce stejnou dabérku, Ajane Sakuru.
Ayane Sakura - gesnhin impact
Zdroj: hoyolab.com
Na základě aktuálního rozvrhu banneru Genshin Impact by Yae Miko a aktualizace 2.5 měla vyjít kolem poloviny února 2022, takže je pravděpodobné, že hráči budou moci získat pannu ze svatyně – stejně jako další pověstnou postavu, Ayačina staršího bratra Ayata.
Zdroj: pcgamesn.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn