Martial Law - život v komunistickém Polsku

2. 1. 2022
Zdroj náhledu: Valve Corporation

Na Steam byla přidána nová hra od studia FIXER. Hra s názvem Martial Law nás zavede do komunistického Polska. Tento krátký, avšak graficky nádherný titul nás vsadí do života muže z nižší třídy, který se snaží protloukat nelehkým životem a postarat se o svoji dceru. Jedná se o klasický obrázkový román, který nabízí více zakončení. Nalezneme zde také mnoho problémů, které můžeme řešit, nebo naopak nechat být. Martial Law působí dosti depresivně, ale najdou se zde i šťastné konce.

Hra má také co nabídnout po vzdělávací stránce, obzvláště o období komunismu 20. století v Polsku. Vývojáři se podle svých slov snažili „vyobrazit svět, ve kterém žily polské rodiny, jejich způsob myšlení a vnímání světa.“ Během hraní se toho můžete mnoho naučit. Martial Law byla původně navržena jako „rychlovka“, avšak časem se z ní stala plnohodnotná hra. Můžete si ji vyzvednout zdarma na Steamu. Pokud tedy máte rádi hry z historického poválečného prostředí, rádi se dovzděláváte, nebo hrajete hry s vícerem zakončení, doporučujeme ji zkusit. Přece jen je zdarma.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.