Hogwarts Legacy ještě letos?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Datum vydání hry Hogwarts Legacy bylo nejasně potvrzeno – přesné datum neznáme, ale víme, že ji vývojáři plánují vydat během letošních prázdnin. Hra bude uvedena na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a konzole řady X/S. Co se týče PC verze, nemáme žádné informace o tom, který obchod si vývojáři vyberou. Můžeme tedy očekávat, že se tato hra například objeví jako exkluzivní titul pro Epic.
Připravovaný otevřený svět zasazený do univerza Harryho Pottera zůstával od svého prvního oznámení poněkud tajemný. Včera vývojáři z Avalanche (Disney Infinity, nikoli Just Cause) odhalili detailní pohled na hratelnost. Hogwarts Legacy se odehrává v 19. století, dávno před příchodem většiny známých postav z Harryho Pottera.

Zdroj: igdb.com

Na záběrech prezentovaných v rámci série State of Play společnosti Sony se můžete podrobně podívat na různé aktivity, kterých se budete moci zúčastnit. Čekají na vás souboje kouzelníků, prozkoumávání světa mimo Bradavice, výroba kouzelných i obyčejných předmětů, a dokonce i dungeony plné příšer. Budete si také moci vytvořit vlastního kouzelníka.

Titul můžete sledovat na oficiálních stránkách hry, DiscorduFacebookuTwitteru a Instagramu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn