Hogwarts Legac – logo

Hogwarts Legacy ještě letos?

18. 3. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Datum vydání hry Hogwarts Legacy bylo nejasně potvrzeno – přesné datum neznáme, ale víme, že ji vývojáři plánují vydat během letošních prázdnin. Hra bude uvedena na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a konzole řady X/S. Co se týče PC verze, nemáme žádné informace o tom, který obchod si vývojáři vyberou. Můžeme tedy očekávat, že se tato hra například objeví jako exkluzivní titul pro Epic.

Připravovaný otevřený svět zasazený do univerza Harryho Pottera zůstával od svého prvního oznámení poněkud tajemný. Včera vývojáři z Avalanche Software (Disney Infinity, nikoli Just Cause) odhalili detailní pohled na hratelnost. Hogwarts Legacy se odehrává v 19. století, dávno před příchodem většiny známých postav z Harryho Pottera.

Zdroj: igdb.com

Na záběrech prezentovaných v rámci série State of Play společnosti Sony se můžete podrobně podívat na různé aktivity, kterých se budete moci zúčastnit. Čekají na vás souboje kouzelníků, prozkoumávání světa mimo Bradavice, výroba kouzelných i obyčejných předmětů, a dokonce i dungeony plné příšer. Budete si také moci vytvořit vlastního kouzelníka.

Titul můžete sledovat na oficiálních stránkách hry, DiscorduFacebookuTwitteru a Instagramu.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.