Enshrouded – mega boss

Dnes startuje další Steam Next Fest

9. 10. 2023
Zdroj náhledu: Keen Games GmbH

Další třetina roku utekla jako voda, a je tu všemi oblíbená akce Steam Next Fest, která jako vždy přinese stovky demoverzí připravovaných titulů. Od dnešní sedmé hodiny si po dobu celého jednoho týdne budete moct vyzkoušet desítky ukázek videoher, zhlédnout živé přenosy nebo diskutovat s vývojáři. Steam Next Fest startuje dnes 9. října a končí v podvečer 16. října. Někteří vývojáři začali své demoverze přidávat ještě před oficiálním zahájením, což nedočkavým hráčům dává ještě více prostoru pro to, si vše v klidu projít.

Upoutávka zahrnuje několik zajímavých titulů, které tvoří pouhou setinu toho, co vás během festivalu čeká. Jestli chcete zjistit, zda se vámi vyhlížená hra do této akce zapojí, je ideální čas projet si účty studií na sociálních sítích včetně platformy X (dříve Twitteru). Na výběr bude široké množství titulů napříč snad všemi herními žánry, ale mějte na paměti, že čas k jejich vyzkoušení bude značně omezen. Proto byste neměli dlouho otálet a už dnes večer se pustit do víru festivalového šílenství. Mezi již potvrzené tituly patří například Doggy Don't Care, A Date With Death, Relentless Frontier, The Bridge Curse 2: The Extrication, Enshrouded, The Crust, Cats on Duty nebo The Talos Principle 2.

Pokud se mezi stovkami demoverzí nechcete sáhodlouze přebírat, ve spolupráci s dalšími členy v redakci pro vás jako obvykle nachystáme souhrnný článek našeho výběru těch nejzajímavějších kousků, které by neměly uniknout vaší pozornosti.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.