Godfall - Epic Games

Godfall oficiálně míří na další platformy

23. 3. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Godfall, který byl původně exkluzivitou pro Playstation 5 a PC (Epic Games), se po více než roce rozšíří na další platformy pomocí nové Ultimate Edition, která přinese všechen obsah, co do hry za celou dobu vyšel.


Vydání kompletní edice bylo potvrzeno na oficiálním twitterovém účtu hry. Godfall: Ultimate Edition vyjde 7. dubna letošního roku pro PC (Steam i Epic Games), Xbox Series X/S, Xbox One a Playstation 5/4. Těšit se můžeme na základní hru, rozšíření Fire & Darkness a všechny aktualizace, co do hry byly za celou dobu vydány, včetně nové Exalted. Součástí Ultimate Edition budou také všechny předobjednávkové bonusy. Verze Xbox Series bude navíc obsahovat podporu Dolby Vision či funkci Variabilní obnovovací frekvence, zkráceně VRS.

Co se nové aktualizace Exalted týče, ta přinese do hry mnoho změn a novinek. V první řadě je to přidání nového kooperativního režimu Spirit Realms až pro pět dalších hráčů. Dále se dočkáme lepší správy inventáře či několika změn v samotné hratelnosti.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.