Gran Turismo 7 by se mohlo objevit na PC

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Playstation
Vývojářské studio Polyphony Digital o této možnosti uvažuje. Gran Turismo 7 by se tak stalo další exkluzivitou pro Playstation, která by se na počítačích objevila.

Manažer studia Kazunori Yamauchi byl v nedávném rozhovoru pro serverManažer studia Kazunori Yamauchi byl v nedávném rozhovoru pro server GTPlanet dotázán, zda se někdy série Gran Turismo objeví i na počítačích. Na tuto zásadní otázku odpověděl „Ano, myslím si, že ano“. Jak moc je tato možnost reálná, však neřekl. Studio prý na toto téma vede diskusi a rozhodně o možnosti přinést Gran Turismo 7 na počítače uvažuje. Port by však přinesl i několik komplikací a jeho realizace by nebyla snadná. 

„Gran Turismo je v současné době velmi vyladěným titulem. Neexistuje mnoho platforem, na kterých hra dokázala běžet v nativním rozlišení 4K / 60 fps, takže jedním ze způsobů, jak toho docílit, je zúžit platformu. Není to příliš snadné téma, ale samozřejmě se tím zabýváme a tuto možnost zvažujeme.“

Playstation v posledním roce začal platformu PC velmi intenzivně podporovat, tudíž by přenos závodní hry Gran Turismo 7 na počítače nebyl žádným překvapením. Na PC se za několik posledních měsíců podíval například Marvel’s Spider-Man Remastered, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Uncharted: Legacy of Thieves Collection či Sackboy: A Big Adventure.

Rádi bychom vás také upozornili na naši probíhající vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát klíče ke službě Steam, deskové hry, knihy a spousty dalších dárků. Více informací naleznete zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn