The Last of Us – remastered úvodka

Datum premiéry seriálu The Last of Us bylo oficiálně oznámeno

27. 11. 2022
Zdroj náhledu: Naughty Dog

Únik, o kterém jsme psali před několika týdny, se na den přesně potvrdil. Čekání je tedy u konce a na první díl The Last of Us se můžeme těšit 15. ledna příštího roku.

Seriál bude oficiálně dostupný na HBO a HBO Max. The Last of Us převypráví události z první hry a také určitou část z The Last of Us Part 2. Hlavní role se ujal Pedro Pascal jako Joel a Bella Ramsey jako Ellie. Nico Parker pak ztvární Joelovu dceru Sarah a Gabriel Luna Joelova bratra Tommyho.

TLOU se těší velké popularitě, a třebaže se stále jedná jen o exkluzivitu na Playstation, verze pro PC by měla také přijít. Za svou oblibu titul vděčí především skvělému příběhu a vyprávění, které u žádné jiné hry nenajdete. Popularitě napovídají i prodeje, jejichž číslo se pohybuje kolem 20 milionů, možná i více. Jen druhý díl, TLOU 2 ,dokázal v prvním týdnu po vydání prodat kolem 4 milionů kopií.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.