Greyhill Incident ukazuje setkání se šedými mimozemšťany 

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Pro ty, kteří mají rádi Akta X, film Signs (Znamení) a hororové hry o přežití, by měl být Greyhill Incident jednou z těch her, na něž se vyplatí si počkat.

Existuje mnoho her o mimozemšťanech, které se často odehrávají ve vesmíru. I některé z nejpopulárnějších sci-fi hororových her se odehrávají ve vesmíru, jako například Dead Space. Mezi další tituly patří Prey, Alien: Isolation a System Shock. Greyhill Incident má jiný přístup a používá pro místo odehrávání svého příběhu Zemi.

Hlavní hrdina incidentu z Greyhill, Ryan Baker, žije v malé čtvrti v Americe 90. let. Místo futuristických zbraní, které se vyskytují v jiných sci-fi hrách, je Baker vybaven baseballovou pálkou a revolverem. Vláda popírá veškeré důkazy o mimozemšťanech, ale malé město Greyhill nemůže popřít to, co vidí na vlastní oči. Bakerovy zdroje jsou omezené a bude muset použít svůj důvtip a dovednosti, aby přežil mimozemskou invazi a zachránil co nejvíce lidí.

Hra Greyhill Incident je temná a zlověstná. Najdeme tu však dobře zavedené mimozemské tropy. Výše uvedený trailer nám ukazuje například obyvatele městečka, kteří nosí na hlavě staniolové čepičky podobně jako ve filmu Signs (Znamení). Mimozemšťané zase vypadají na chlup přesně jako ti „šedí mimozemšťané“ popisovaní v údajných setkáních s mimozemšťany.

Hororová hra Greyhill vychází již 9.června na PC, PS4, PS5 a Xbox Series X/S.

Zdroj: igdb.com

Zdroj: gamerant.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn