Heartsteel

Heartsteel přichází a chytne vás za srdce

24. 10. 2023
Zdroj náhledu: Riot Games

S novou sezonou světového šampionátu v League of Legends přichází vždy čas, kdy Riot ukáže svoje esa z rukávu, aby mohl následně rozjet pořádnou show před finálním zápasem. Tento rok tomu není jinak. Jako obvykle jsme obdrželi nadupaný song s ještě nadupanějším videoklipem. Jedna novinka tu však je: představila se nám nová chlapecká skupina jménem Heartsteel, a i když mnozí fanoušci čekali na návrat známé KDA nebo True Damage, je toto i tak příjemným překvapením.

Skupina Heartsteel je složena z pěti členů, a jak už jsme psali výše, jedná se o vyloženě pánskou kapelu. V pozici největšího hezounka se nepředstavil nikdo jiný než Ezreal s hlasem propůjčeným od korejského zpěváka Baekhyuna a fanoušci jsou mnohem víc než nadšeni. Dále za kapelu vystupuje tajemný Aphelios s šátkem uvázaným kolem úst společně s Yonem a jeho ikonickou maskou. Nejspíš sdílí talent pro hudbu se svým bratrem Yasuem, který v True Damage figuruje jako DJ. Co by to však bylo za chlapeckou kapelu bez pořádně namakaných chlapů. Ne, nyní se nebavíme o Braumovi, Taricovi či Gragasovi, tuto roli přebrali dva novější šampioni, a to Sett a K'Sante.

Videoklip ke skladbě:

Ohlasy fanoušků na sebe nenechaly dlouho čekat a pod videem se nasbírala spousta pozitivních ohlasů právě na zmíněného zpěváka Baekhyunu. V kapele také zazní umělci jako tobi lou, ØZI nebo Cal Scruby. Každopádně letošní Worlds se konají v Jižní Koreji, což znamená, že domácí umělci dostanou velkou podporu od publika. My už se nemůžeme dočkat samotného zahájení a úvodní show, kterou pro nás pánové z Riotu nachystali. Přikládám odkaz na novinky z esportu.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.