Overwatch-Halloween-úvdní

Herní event Halloween Terror začíná ve hře Overwatch již 12. října

11. 10. 2021
Zdroj náhledu: Blizzard Entertainment

Strašidelná herní sezóna je tu a hráče ve hře Overwatch čeká nový event, který přinese nové předměty s děsivou tematikou. Hráči tento herní event milují, protože skiny jsou obvykle jedny z nejlepších za celý rok. Letos Overwatch láká na nový skin pro Roadhoga, který je inspirován postavou Pennywise z hororového románu „It“ od Stephena Kinga.

Tento herní event potrvá od 12. října do 2. listopadu a bude opět obsahovat herní režim Junkenstein‘s Revenge, který postaví čtyři hráče proti blížícímu se nebezpečí zombie robotů. Cílem tohoto režimu je chránit dveře do hradu a zabránit tak vstupu zombie.Během tohoto herního eventu se každý týden konají různé výzvy, které mohou hráči plnit, aby získali tři vzhledy postav z halloweenskou tématikou. Blíže ke spuštění tohoto eventu bude odhaleno více nových vzhledů postav, emotikonů, sprejů, vítězných póz atd. s halloweenskou tématikou.

Zdroj: dotesports.com


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.