Counter Strike 2 náhled

Fnatic začíná skupinovou fázi Worlds bez hráče Upseta

11. 10. 2021
Zdroj náhledu: Riot Games

ADC týmu Fnatic, hráč Elias „Upset“ Lipp, se nebude moct zúčastnit světového šampionátu, alespoň tedy zpočátku některých zápasů ve skupinách, kvůli naléhavé rodinné záležitosti.

Tým Fnatic začíná skupinové fáze bez ADC hráče Upseta, který se musel vrátit domů do Německa. Roli ADC v týmu Fnatic dočasně převezme hráč Louis „Bean“ Schmitz. Rozrušený hráč Upset „byl nucen se vrátit domů po naléhavé rodinné záležitosti“, píše se v prohlášení. Oznámení z týmu Fnatic, ale nepotvrzuje, zda se hráč Upset v budoucnu do turnaje zase nepřipojí.

Hráč Bean hraje za tým Fnatic Rising v NLC, poslední rok je považován za jednoho z nejlepších ADC hráčů mimo LEC. Tým Fnatic překvapil v posledním splitu LEC po několika riskantních změnách v offseason. Přesto se tým dostal do finále LEC Summer Split proti MAD Lions, přičemž Upset byl jedním z jejich nejlepších hráčů a patřil k těm, kdo rozhodují o výsledku zápasu. Jak se Upsetův odchod odrazí na tým Fnatic, se teprve uvidí.

Bean a Fnatic již dnes hráli na světové scéně svůj první zápas, kde čelili korejskému týmu Hanwha Life Esports. Novinky z esportu na jednom místě.

Zdroj: dotesports.com


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.