Street-Fighter 6 –logíček

Street Fighter 6 a jeho časová osa

7. 6. 2022
Zdroj náhledu: StreetFighter/ twitter

Představení hry Street Fighter 6 na State of Play minulý týden vyvolalo značný rozruch, protože odhalilo další dva nové bojovníky a jakýsi příběhový režim. Zatímco čekáme na více podrobností o některých z těchto prvků, společnost Capcom zveřejnila několik informací o novém vzhledu Ryua a začlenění titulu do časové osy Street Fighter.Oficiální účet hry na twitteru sdílel prohlášení režiséra Takayukiho Nakayamy, ve kterém potvrzuje, že se Street Fighter 6 odehrává po událostech Street Fighter III. Tím pádem se titul nachází na konci časové osy série, vzhledem k tomu, že Street Fighter V se odehrává před SF 3.

Co se týče Ryuova nového vzhledu, Nakayama vysvětluje, že jeho buddhistické roucho, nazývané také kasaya, ukazuje Ryuovu nově nabytou důstojnost, přestože bojovník má pocit, že „tak daleko ještě není“. Co to znamená, je zatím nejasné, nicméně oděv se dobře kombinuje s Ryuovým šviháckým plnovousem, když už nic jiného. Zároveň se jedná o připomínku jeho mistra Gokena.Street Fighter 6 bude uveden na trh někdy v roce 2023 pro PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 a PC.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.