Hogwarts Legacy – letíme

Hogwarts Legacy oznámilo datum vydání oficiálního soundtracku

22. 1. 2023
Zdroj náhledu: Avalanche Software

Komunitní manažer Avalanche Software potvrdil datum vydání oficiálního soundtracku nadcházející kouzelnické hry Hogwarts Legacy. Samostatně si jej budete moct poslechnout ve stejný den, kdy hra vychází na první platformy, tedy 10. února.

Hogwarts Legacy je bezpochyby jednou z nejočekávanějších her letošního roku, což potvrzuje nejen intenzivní marketing ze strany Warner Bros, ale i nadšení samotných hráčů. Dokazují to například prodeje, v nichž se dokonce Hogwarts Legacy stal jednou z nejprodávanějších her na Steamu, a to i navzdory tomu, že se vydání teprve chystá.

Aby toho však nebylo málo, oznámil Avalanche Software také datum vydání dvou oficiálních soundtracků, které vyjdou 10. února, tedy v době, kdy titul dorazí na PC a aktuální generaci konzolí. Pokud tedy budete chtít naladit atmosféru z Bradavic i mimo hraní, dostanete pravděpodobně možnost si hudbu ze hry stáhnout či zakoupit zvlášť.

Vydání Hogwarts Legacy je naplánováno na 10. února letošního roku pro PC, Playstation 5 a Xbox Series X a S. Později, 4. dubna, se hra dostane také na Xbox One a Playstation 4. Verze pro Nintendo Switch vyjde 25. července letošního roku.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.