Hogwarts Legacy – letíme

Hogwarts Legacy odhalil grafické režimy pro konzole Playstation 5 a Xbox Series

14. 1. 2023
Zdroj náhledu: Avalanche Software

Po zveřejnění oficiálních hardwarových požadavků nové fantasy hry Hogwarts Legacy zde máme i odhalení grafických režimů, jimiž budou disponovat konzole Playstation 5 a Xbox Series X/S.

Prozatím jsou známé dva typy režimů, mezi kterými budou moci majitelé konzolí přepínat. První režim se bude primárně zaměřovat na samotný výkon a nabídne 60 fps, na oplátku se zřejmě budeme muset spokojit s nižším rozlišením a vizuální kvalitou. Druhý režim bude běžet na 30 fps, avšak s největší pravděpodobností nabídne 4K rozlišení a možná i o něco vyšší grafickou kvalitu. Jistotou je rovněž podpora variabilní obnovovací frekvence (VRR) na podporovaných televizorech.

Vydání Hogwarts Legacy je naplánováno na 10. února letošního roku pro PC, Playstation 5 a Xbox Series X a S. Později, 4. dubna, se hra dostane také na Xbox One a Playstation 4. Verze pro Nintendo Switch je naplánovaná na 25. červenec.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.