Hohokum – úvodka

Hohokum zamířil na PC

29. 7. 2022
Zdroj náhledu: Honeyslug

Původní hra pochází z roku 2014 a byla vytvořena herním studiem Honeyslug pod záštitou Sony Computer Entertainment, jež vyšla na Playstation 3, Playstation 4 a PS Vita je nyní dostupný také pro PC.

Hratelnou postavou je mnohobarevný plaz, přezdívaný „Long Mover”, který plyne po hrané lokaci skrze objekty. Dle slov vývojářů, neexistuje žádný správný způsob jak procházet jednotlivé úrovně, vše tak nechává ve vašich rukou. Příběh je také nelineární a za zmínku stojí i fakt, že nejste omezeni ani časem, ani nahraným skórem, neboť Hohokum sází na naprostou volnost ve smyslu rozhodování. Právě za svůj neortodoxní přístup byl titul nominován na cenu za umělecký výkon od BAFTA Games Award.

Během hraní navštívíte sedmnáct odlišných světů, kde se každý liší unikátním vzhledem. Jiné budou i požadované primární úkoly, kterým sekundují druhotné, avšak zábavné činnosti, jako například rozsvícení lamp.

Díky Annapurna Interactive si můžete Hohokum užívat již od 28 července 2022.


Novinku pro Gaming Professors napsal Petr Šihlavý.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.