Hollow Knight Silksong - logo

Hollow Knight: Silksong získal v Koreji věkový rating

5. 4. 2024
Zdroj náhledu: team cherry

Korejský výbor pro hodnocení a správu her udělil hře Hollow Knight Silksong věkový rating. Na této zprávě by na první pohled nebylo nic zajímavého nebo důležitého. Tím spíše že asijský trh, tamní smýšlení a komunita jsou ve většině značně odlišné oproti například evropskému nebo americkému hernímu průmyslu a tamním komunitám hráčů. Nicméně opak je pravdou. Fakt, že hra dostala rating, značí jen jednu podstatnou věc – titul je blízko uvedení na trh.

Fanoušci Hollow Knight, kteří dlouho čekali na pokračování Hollow Knight: Silksong, si tak teoreticky mohou v nejbližší době připravit své odpočítávací hodiny. Hollow Knight: Silksong byl poprvé oznámen před pěti lety a od té doby se o něm objevovaly přinejlepším sporadické informace. Pokud tedy nebudeme počítat na „druhou polovinu roku 2023“.

Titul se ponese ve stejném duchu jako jeho předchůdce. Opět se tedy ujmete malého broučka s maskou, jenž poráží různá monstra za pomoci svého hřebíku. Dle dostupných informací, a jak bylo patrné z traileru, nebudou chybět napínavé souboje s různými monstry a bossy spolu s krásným ozvučením a hutnou atmosférou. I přes výše zmíněné informace se však stále drží mnoho skepticismu, který přiživuje i fakt, že na profilu hry na platformě Steam, se od oznámení hry prakticky nic nezměnilo.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.