Homebody náhled

Homebody je nadcházející puzzle hororový survival

27. 5. 2022
Zdroj náhledu: Game Grumps

Někteří možná již znáte vývojářské studio Game Grumps, které v roce 2017 stálo za titulem Dream Daddy: A Dad Dating Simulator. Na takový titul jen tak nezapomenete. Nicméně před pár dny oznámili nový titul, který se ani zdaleka nebude podobat tomu prvnímu. Jejich druhou hrou bude hororový survival s puzzle prvky nesoucí název Homebody.

Ve hře Homebody se vžijete se do role Emily, která se po dlouhé době setká se svými kamarády z vysoké školy. Její sociální úzkosti ji nedovolí si setkání s přáteli užit. To ale neví, že situace se může ještě zhoršit, jelikož vypadne proud. V temnotě na Emily a její spolužáky čeká vrah, který je chce zabít jednoho po druhém. Váš úkol jakožto hráče bude vyhnout se vrahovi, vyřešit záhadné puzzly a najít své přátele. Pomalu ale jistě se také bude odhalovat minulost Emily.

Z traileru si můžete všimnout, že Homebody bude mít retro hororovou atmosféru. Jeho datum vydání zatím není známo, pokud vás ale titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do seznamu přání na Steamu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.