Horizon Chase 2 - náhledovka

Horizon Chase 2 dorazil na PC a konzoli Nintendo Switch

17. 9. 2023
 

Oficiální pokračování 16bitové hry Horizon Chase Turbo dorazilo v posledních dnech na PC (exkluzivně pouze pro Epic Games Store) a konzoli Nintendo Switch. Dosud byl Horizon Chase 2 exkluzivitou pro službu Apple Arcade.

Horizon Chase 2 svým obsahem navazuje na svého předchůdce z roku 2018, který byl mimo jiné už několikrát nabízen zcela zdarma v rámci různých akcí. Je tak velmi pravděpodobné, že většině z vás první díl s názvem Horizon Chase Turbo leží už nějakou dobu v knihovně, například na Epic Games Store.

Titul opět vyniká svým stylizovaným old-school vizuálem, jenž je inspirován 90. lety. Oproti svému staršímu kolegovi nabídne o něco detailněji zpracované prostředí a také několik novinek, jako je například podpora cross-play multiplayeru. V současnosti je titul dostupný pro Apple Arcade, PC a Nintendo Switch. Vydání na další platformy (konzole Playstation a Xbox) je v plánu později. Cena Horizon Chase 2 je cca 590 Kč (23,99 euro), po omezenou dobu však můžete využít 20% slevy.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.