Horizon Chase Turbo - Epic Games

Vánoční rozdávání na Epic Games Store pokračuje titulem Horizon Chase Turbo

17. 12. 2022
Zdroj náhledu: AQUIRIS

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Druhým vánočním Mystery Game titulem roku 2022 je závodní hra Horizon Chase Turbo.

HCT je old-school adrenalinový závodní titul inspirovaný 80. a 90. lety. Těšit se můžeme na starší 16bitovou vizuální stránku či 109 závodních tratí. Hra co do obsahu nabídne jak kampaň pro jednoho hráče, tak i lokální kooperační multiplayer, včetně podpory split screenu. Titul od vývojářského studia Aquiris Game Studio vyšel 15. května 2018 a kromě PC si titul můžete zahrát také na Playstation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Horizon Chase Turbo bude dostupný do dnešních 17 hodin, posléze se nabídka Mystery Game opět obmění.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.