Horizon Forbidden West – rozšíření

Horizon Forbidden West dostane příští rok velké rozšíření

10. 12. 2022
Zdroj náhledu: blog.playstation.com

Hra Horizon Forbidden West dostává DLC s názvem Burning Shores, které Aloy zavede do trosek padlého Los Angeles, nad nimiž hlavní hrdinka poměrně bezstarostně poletuje na křídlech svého věrného robo-pterodaktyla.

Trailer ukázal ikonický nápis Hollywood (který nějakým způsobem přežil z velké části nepoškozený po celá staletí) a také probuzení masivního stroje dřímajícího pod ním. Zatím není známo, jaké hrozbě Aloy čelí a zda se rozšíření bezprostředně navazuje na konec Forbidden West, nebo nás čeká nějaký časový skok, ale hráči nebudou muset čekat příliš dlouho, protože Burning Shores dorazí 19. dubna. Zajímavé je, že přestože se Forbidden West objevil na obou konzolích PlayStation, toto rozšíření se zdá být exkluzivní pro konzoli PlayStation 5.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.