Star Wars Jedi Survivor – úvodka

Star Wars: Jedi Survivor vyjde v březnu, potvrzuje nový trailer

9. 12. 2022
Zdroj náhledu: Respawn

O hře Star Wars: Jedi Survivor se po většinu jejího vývojového cyklu mlčelo, ale úniky informací ze začátku tohoto týdne naznačily, že na pokračování už nebudeme čekat dlouho. Tyto informace byly potvrzeny v dnešním traileru na The Game Awards, takže nyní s jistotou víme, že hra zamíří na trh 17. března. Fanouškům, kteří netrpělivě očekávají nové detaily, nabízí trailer mnoho podnětů k zamyšlení. Vidíme, že Cal vypadá jako ostřílenější a mocnější Jedi, než když jsme ho naposledy viděli při výcviku na rytíře. Tuto pravdu asi nejsilněji naznačuje přítomnost zarostlého plnovousu, jisté znamení mistrovství síly ve vesmíru Star Wars, pokud vůbec nějaké existuje.

Jak je znázorněno v traileru, Jedi Survivor začíná přibližně pět let po dobrodružství popsaném ve Fallen Order. Mezi vracející se společníky patří droid BD-1 a Cere Junda, ale setkáváme se také s novým žoldákem jménem Bode Akuna. V jedné sekvenci vidíme Bodeho útočit v tandemu s Calem, což naznačuje, že by mohlo jít o nějakou týmovou dynamiku. Trailer nechává spoustu otázek otevřených k diskusi, ale není pochyb o tom, že pokračování od Respawnu vypadá jako vizuální lahůdka a naznačuje, že hra by měla nabídnout spoustu nových příběhů z předaleké galaxie, které bude možné zažít už za pár měsíců, kdy bude titul konečně vydán.

Star Wars: Jedi Survivor vyjde 17. března na PS5, Xbox Series X/S a PC.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.