Horizon Forbidden West - úvodka

Horizon Forbidden West oficiálně obdržel update s číslem 1.09

1. 4. 2022
Zdroj náhledu: Playstation

Nová aktualizace 1.09 pro Playstation exkluzivitu Horizon Forbidden West přináší několik menších či větších oprav. Tou nejzásadnější je především zredukování počtu načítacích obrazovek a snížení jejich délky.

Kromě toho bylo opraveno několik problémů týkajících se hlavních či vedlejších úkolů, které hráčům stěžovaly jejich dokončení. Dostalo se rovněž na vyřešení několika globálních aktivit, samotné stability v podobě padání hry, opravu lokalizace a pravopisu a uživatelské rozhraní, kde byl problém při pokusu o přemapování některých tlačítek. Kompletní seznam naleznete na obrázku výše.

Vývojáři zároveň upozorňují, že seznam změn může obsahovat spoilery. Pokud jste tedy dosud Horizon Forbidden West nedohráli nebo teprve máte v plánu hrát, je doporučeno být při studování změn obezřetný. Naši recenzi na tuto pecku si můžete přečíst zde.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.