Horizon Forbidden West - úvodka

Horizon Forbidden West oficiálně obdržel update s číslem 1.09

1. 4. 2022
Zdroj náhledu: Playstation

Nová aktualizace 1.09 pro Playstation exkluzivitu Horizon Forbidden West přináší několik menších či větších oprav. Tou nejzásadnější je především zredukování počtu načítacích obrazovek a snížení jejich délky.

Kromě toho bylo opraveno několik problémů týkajících se hlavních či vedlejších úkolů, které hráčům stěžovaly jejich dokončení. Dostalo se rovněž na vyřešení několika globálních aktivit, samotné stability v podobě padání hry, opravu lokalizace a pravopisu a uživatelské rozhraní, kde byl problém při pokusu o přemapování některých tlačítek. Kompletní seznam naleznete na obrázku výše.

Vývojáři zároveň upozorňují, že seznam změn může obsahovat spoilery. Pokud jste tedy dosud Horizon Forbidden West nedohráli nebo teprve máte v plánu hrát, je doporučeno být při studování změn obezřetný.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.