Dead Space – Issac

Electronic Arts vypne servery pro Crysis 3, Dante’s Inferno a Dead Space 2

9. 8. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Ještě letos společnost Electronic Arts vypne online služby pro hry Crysis 3, Dante’s Inferno a Dead Space 2, čímž se všechny online části stanou nepoužitelnými. Nejhorší na tom je, že korporace o tomto kroku neučinila žádné veřejné prohlášení. Server Pure Xbox na tuto změnu upozornil při prohlížení rozsáhlého seznamu titulů EA, u kterých byly nebo mají být vypnuty servery.

První hrou, která 7. září projde změnou, je Crysis 3. Jelikož Crysis 3 Remastered neobsahuje žádné režimy pro více hráčů, veškerý materiál bude zachován. Multiplayer v původní verzi však nebude dostupný na PS3, Xbox 360, Xbox One (kvůli zpětné kompatibilitě), Steamu a launcheru EA.

Electronic Arts – vypnutí

Zdroj: EA

Servery pro tituly Dante’s Inferno a Dead Space 2 budou 8. prosince vypnuty. Přerušení provozu se dotkne online kooperace pro Dante’s Inferno na PS3, PSP a Xbox 360 a režimu Outbreak pro Dead Space 2 na PC, PS3 a Xbox 360. Mimo to budou vypnuty také servery pro hříčky jako Battlefield 1943, Battlefield: Bad Company a Battlefield: Bad Company 2 (budou vypnuty ve stejný den jako Dante’s Inferno a Dead Space 2). Pokud patříte mezi fotbalové nadšence, jistě vás nepotěší, že vypnutí online funkcí neunikne ani vám.https://twitter.com/Battlefield/status/1638266357933301760?s=20Co se týče Battlefieldu, abychom společnosti Electronic Arts nekřivdili, je pravda, že vydala předčasné oznámení o jeho zastavení. Nicméně to, že o uzavření jiných serverů mlčí a pouze v tichosti aktualizuje svůj seznam, na věci nic nemění. Na druhou stranu do prosince zbývá ještě spousta času, proto je pravděpodobné, že dříve či později nějaké prohlášení vydá.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.