House Flipper update

House Flipper oslavuje Nový lunární rok updatem

28. 1. 2022
Zdroj náhledu: Frozen District

Blíží se nám Nový lunární rok a k tomu patří spousta oslav. V herním průmyslu jsme již pár let zvyklí na to, že nám obchody nabízí velké slevy na známé a oblíbené tituly. Ani vývojáři samotných her však nezahálí a chystají na tyto dny různé akce, eventy i streamy. S oslavami přichází i studio Frozen District, které připravilo speciální update do hry House Flipper.

Zdroj: Frozen District

Rok tygra

Lunar New Year update přichází do House Flipperu. Update se zaměřuje zejména na Cyberpunk DLC, které bylo vydáno na konci loňského roku a je dostupné zcela zdarma. Toto rozšíření bude obohaceno hned o dva nové domy, které můžete zakoupit a zrenovovat dle svého uvážení. Taktéž zde naleznete mnoho nových předmětů, zářivých barev a mimo jiné si můžete do interiéru vystavit piñatu ve tvaru tygra. Nový update je dostupný zdarma od 27. ledna.

Stream a další novinky

Vývojáři ze studia Frozen District si připravili pro fanoušky speciální stream. Ten se bude konat 2. února v 18 hodin našeho času a zřejmě zde budou představeny chystané novinky do hry House Flipper. Stream lze sledovat na twitchi na kanále frozen_district. To, že vývojáři na hře vydané v roce 2018 stále pracují, dokazují další dvě chystaná rozšíření s názvy Farm DLC a Pets DLC, která ale zatím nemají známé datum vydání.


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Barešová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.