Hra Mageseeker: A League of Legends Story vyjde už v dubnu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Riot Forge odhalil datum vydání nové hry The Mageseeker: A League of Legends Story. Jedná se o akční 2D RPG ze světa League of Legends, které prohlubuje příběh známého buřiče z Demacie, Sylase, a jeho malého světla, Lux. Dobrou zprávou je, že datum vydání je stanoveno již na příští měsíc. My se tak nemůžeme dočkat, až konečně poznáme tohoto úchvatného šampiona více do hloubky.
Hratelnost i předobjednávky hry byly odhaleny společností Digital Sun už minulý měsíc. Podle Riot Forge vám bude umožněno si vybudovat armádu zaběhlých mágů a vést revoluci proti Demacii. Tato hra vám tak rozšíří obzory o světě Runeterry, stejně jako hra Ruined King nebo kniha Ruination.
The Mageseeker: A League of Legends Story bude dostupná na PC skrze platformy Steam, Epic Games Store a GOG, ale také na konzolích, od 18. dubna. Cena je stanovena na 29,99 $ pro standardní edici a pro digitální deluxe edici je cena nastavena na 39,99 $.
Tato hra nebude však jediným spin-offem ke známé mobě. Kromě toho letos má vyjít hra Convergence, ve které bude figurovat Ekko, a také Song of Nunu, obě hry by měly vyjít na přelomu léta a podzimu.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn