Mageseeker náhled

Hra Mageseeker: A League of Legends Story vyjde už v dubnu

13. 3. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Riot Forge odhalil datum vydání nové hry The Mageseeker: A League of Legends Story. Jedná se o akční 2D RPG ze světa League of Legends. Ten prohlubuje příběh známého buřiče z Demacie, Sylase, a jeho malého světla, Lux. Dobrou zprávou je, že datum vydání je stanoveno již na příští měsíc. My se tak nemůžeme dočkat, až konečně poznáme tohoto úchvatného šampiona více do hloubky. Hratelnost i předobjednávky hry byly odhaleny společností Digital Sun už minulý měsíc. Podle Riot Forge vám bude umožněno si vybudovat armádu zaběhlých mágů a vést revoluci proti Demacii. Tato hra vám tak rozšíří obzory o světě Runeterry, stejně jako hra Ruined King nebo kniha Ruination.

The Mageseeker: A League of Legends Story bude dostupná na PC skrze platformy Steam, Epic Games Store a GOG, ale také na konzolích, od 18. dubna. Cena je stanovena na 29,99 $ pro standardní edici a pro digitální deluxe edici je cena nastavena na 39,99 $.Tato hra nebude však jediným spin-offem ke známé mobě. Kromě toho letos má vyjít hra Convergence, ve které bude figurovat Ekko, a také Song of Nunu, obě hry by měly vyjít na přelomu léta a podzimu.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.