Požehnané ostrovy

Nová kniha ze světa League of Legends

23. 6. 2022
Zdroj náhledu: Riot Games

Společnost Riot Games, jež už se dávno nezaobírá pouze herním průmyslem, ale nově se orientuje i v odvětví filmů, hudby, esportů a mnoha dalšího, rozšířila svůj obsah také do oblasti knih. V novém traileru se nám představuje kniha s názvem Ruination. Kniha nám představí oblast Stínových ostrovů v Runterře, jež byly kdysi známé jako Požehnané ostrovy. Přesně v tomto období úpadu Požehnaných ostrovů se bude odehrávat děj točící se kolem ADC Kalisty, která nám zde bude popsána v podobě, kdy ještě nebyla poháněna neukojitelnou touhou po pomstě. V knize se kromě Kalisty objeví i král ostrovů Viego s jeho nadevše milovanou ženou Isoldou. Kniha by měla podle traileru popisovat průběh událostí, jež vedly ke královnině smrti, jeho propadu šílenství a Kalistině snaze zachránit umírající královnu. V knize by se mohli kromě Kalisty a Viega objevit i další šampioni, jako třeba Hecarim nebo Thresh.

Knihu je možné si předobjednat na Amazonu za 13,99 $ v elektronické podobě a za 23,99 $ v plné vazbě. Autem knihy je Anthony Reynolds. Datum vydání je stanoveno na 6. září. Kniha je momentálně oznámena pouze v angličtině, a zda bude dostupná i v češtině, zatím nevíme.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.