Cris Tales - náhledovka

Zastavte zlou čarodějnici v animovaném JRPG titulu na Epic Games Store

24. 2. 2022
Zdroj náhledu: Modus Games

Jako každý čtvrtek, i dnes se můžeme těšit na další hru v obchodě Epic Games Store, kterou si po dobu následujících sedmi dní můžeme přidat zcela zdarma do naší knihovny. V dnešní nabídce najdeme zajímavý animovaný JRPG titul Cris Tales.

Cris Tales

Příběh Cris Tales vypráví příběh o mágyni Crisbell a jejích společnících, kteří čelí temné a nejisté budoucnosti. Vaším úkolem je zastavit zlou císařovnu, jejímž plánem je přinést zemi Crystallis zkázu a utrpení. Vydejte se na dlouhé a nebezpečné dobrodružství napříč čtyřmi královstvími a zastavte mocnou císařovnu dříve, než bude pozdě.
Cris Tales bude na Epic Games Store k dispozici do 3. března 2022, poté nabídku obmění balíček Epic Slayer Kit do hry Dauntless.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.