Xcom 2 postava

Hra ze série XCOM a dobrodružný simulátor zdarma na Epic Games Store

14. 4. 2022
Zdroj náhledu: xcom.com

Také tento čtvrtek se můžeme těšit na zajímavou nabídku dvou her v obchodě Epic Games Store, které si po dobu následujících sedmi dní můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Dnes se nabídka obměnila o tahovou strategii XCOM 2 a dobrodružný simulátor Insurmountable.

XCOM 2

Herní série XCOM, kde bojujete proti mimozemské civilizaci, patří již neodmyslitelně do zlatého žánru sci-fi her s tahovými souboji. XCOM 2 spatřil světlo světa už před šesti lety a podle hráčů i herních kritiků se jedná o nejlepší díl celé série. Kromě samotných strategických bojů se musíte rovněž starat o svou armádu a vaši základnu a neustále tyto aspekty pro úspěšný boj s mimozemskou civilizací vylepšovat.

XCOM 2 bude v obchodě Epic Games Store dostupný do 21. dubna 2022.

Insurmountable

Ve hře Insurmountable se sice na reálnou osmitisícovku nepodíváte, zato ale zažijete mnohdy reálné pocity štěstí i beznaděje. A nějaké to tajemno. To vše a něco navíc přináší tento zajímavý počin indie vývojářů ByteRockers’ Games. Hra je žánrově něco mezi roguelike dobrodružnou simulací a strategií.

Insurmountable bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 21. dubna 2022.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.