Akční hra a detektivní dobrodružství zdarma na Epic Games Store

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Jako každý čtvrtek, i dnes se můžeme těšit na nové hry od Epic Games, které si po dobu jednoho týdne budeme moci zcela zdarma přidat do naší knihovny. Po dobu následujících sedmi dní bude v nabídce akční titul Rogue Legacy a detektivní adventura The Vanishing of Ethan Carter.

Rogue Legacy

Rogue Legacy je akční hra s roguelike prvky, v níž se ocitnete ve velkém hradu složeném z několika náhodně generovaných místností a nepřátel. Podobně jako ve hře Castlevania se přesouváte z místnosti do místnosti, likvidujete nepřátele a sbíráte odměny. Rogue Legacy je, co se obtížnosti týče, určena spíše pro hardcore hráče tohoto žánru.

Rogue Legacy bude na Epic Games Store k dispozici do 14. dubna 2022.

The Vanishing of Ethan Carter

Ve hře The Vanishing of Ethan Carter se vžijete do role detektiva Paula Prospera, který se vydává hledat zmizelého chlapce Ethana Cartera. Ten se pravděpodobně nachází ve velkém nebezpečí. Jak však detektiv následně zjistí, situace je ještě horší, než si představoval, a proto je potřeba jednat velmi rychle. Titul se dále zaměřuje na temnou pohlcující atmosféru a zajímavý příběh, který se postupně rozvíjí před hráčem.

The Vanishing of Ethan Carter bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 14. dubna 2022.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn