Fortnite assassin223

Je to oficiální, hra Assassin's Creed přichází do Fortnite

7. 4. 2022
Zdroj náhledu: Epic Games

Společnost Epic pokračuje ve své snaze stát se jakýmsi digitálním skladištěm Funko-Popu a oznámila, že do hry Fortnite přicházejí dva nové obleky s motivem Assassin's Creed (otevře se v nové záložce). Patrně se tímto krokem snaží nalákat ještě více potenciálních hráčů této hry. Je známo, že hráči Fortnite utrácejí nemalé peníze a prakticky na jejich rukou je postavena strategie exklusivity u některých her, které jsou po dobu jednoho roku k mání pouze na Epicu.

Zdroj: Epic Games

Hraj ve Fortnite za Eivora nebo Ezia v těchto vražedných oblečcích.

Ano, od zítřka se hráči budou moci po bitevní hře od Epicu pohybovat jako dvě nejlepší postavy ze série od Ubisoftu - Ezio Auditore da Firenze z Assassin's Creed II  nebo Eivor Varinsdottir z Assassin's Creed Valhalla.

Zdroj: Epic Games

Oba skiny mají variantu „s kapucí“ a „bez kapuce“, které lze měnit ve Fortnite Locker, přičemž každý z nich je dodáván s několika zábavnými doplňky souvisejícími s Assassin's Creed. Eivorova výstroj obsahuje Ezio's Hidden Blade Pickaxe, který je exkluzivní pro Ezia a lze jej vybavit provedením vestavěného Assassin's Strike Oufit.

Mezitím se Eivorovo oblečení dodává v balíčku s Eivorovým blýskavým odleskem na zádech a dvojicí dvojitých ručních seker známých jako Raven Clan Pickaxe. Obě se dodávají v balíčku s Eivořiným emote Viking War Cry, při kterém Eivor mlátí hlavicí sekery o štít.

A konečně, Eivor má také bonusový předmět, Vlkem políbený dlouhý kluzák, který lze zakoupit v obchodě s předměty, a to buď samostatně, nebo jako součást balíčku Tales from the Animus Bundle, který vám vedle těchto dalších předmětů poskytne i oba obleky a veškerou související výbavu:

  • Sprej s vlčím polibkem
  • Načítací obrazovka Eivorova zuřivost
  • Emotikona klanu Havranů
  • Banner Příběhy z Animusu
  • Mimochodem, „Vlčí polibek“ je také způsob, jakým si vlk značí své území ve skutečném světě.

Oba skiny budou k dispozici od zítřka 20:00 východního času (1:00 SELČ). Což není úplně nevhodný čas pro uvedení skinů pro Assassin's Creed, i když ve skutečnosti by na nás měly být nečekaně vybaleny ve čtyři hodiny ráno.

Zdroj: pcgamer.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.