Prince of Persia: The Sands of Time Remake se už zase odkládá

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Ubisoft
Oficiální období od dubna 2022 do března 2023, kdy měl vyjít Prince of Persia: The Sands of Time Remake, už zase neplatí. Ubisoft dokonce neočekává jeho vydání ve fiskálním roce 2023.

Co na to říci, myslím, že se Prince of Persia: The Sands of Time Remake stane zřejmě dalším Cyberpunkem 2077 v počtu odkladů, tak uvidíme. Co se ale samotného prohlášení Ubisoftu týče, to bylo vyvoláno fámami, že má být vylepšený Prince of Persia dokonce zrušen. Některé obchody, jako je Amazon nebo Gamestop, přestaly přijímat předobjednávky, což samozřejmě v mnoha hráčích vyvolalo obavy. Naštěstí však vývoj stále pokračuje, jen už Prince of Persia: The Sands of Time Remake zřejmě nestihne vyjít do konce fiskálního roku 2023.

„Jsme hrdí na práci, kterou Ubisoft Pune a Ubisoft Mumbai na remaku odvedly. Ubisoft Montreal, který má nově remake na starosti, bude těžit z dosavadních poznatků obou studií,‘‘ řekl zástupce Ubisoftu. „V důsledku toho se již nezaměřujeme na fiskální rok 2023 a hra byla v tuto chvíli také stažena z prodeje.

Nové datum vydání prozatím nebylo oznámeno, ale je možné, že se jej v roce 2023 nakonec dočkáme. Fiskální rok 2022–23 Ubisoftu končí 31. března 2023, takže pozdější vydání ve stejném kalendářním roce může být stále reálné.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn