Hry nás baví - prodejna na Palladiu

Hry nás baví oslaví svoji zbrusu novou prodejnu ve velkém stylu

12. 6. 2024
Zdroj náhledu: Hry nás baví

Máte nějaký svůj oblíbený deskoherní obchod? Pokud ne, možná by se jím mohla stát nová prodejna v pražském NC Palladium. Někteří čtenáři možná ví, že se v tomto centru nacházel Svět her. Tak právě k jeho proměně v nedávné době došlo. Nový obchod se bude jmenovat Hry nás baví. Přijde vám tento název povědomý? Není se co divit, skrývá se pod ním jedna z nejaktivnějších komunit českého Facebooku, skupina Hry nás baví, jíž jsme se věnovali v samostatném článku. Skupina i obchod samozřejmě patří pod vydavatelství Albi.

Na oslavu svojí na deskové hry zaměřené prodejny si Hry nás baví připravila celou spoustu promoakcí startujících tento týden. Přiblížíme vám je, ať o nic nepřijdete. Již od tohoto pátku (14. 6. 2024) všichni členové facebookové skupiny Hry nás baví budou na prodejně až do odvolání mít možnost koupit všechny deskové a karetní hry za nejnižší cenu na trhu. Jednoduše obsluze na mobilu ukážete, že na srovnávači cen Heureka si Lords of Ragnarok můžete koupit o pětikilo levněji, a oni vám cenu upraví. Tedy, pokud jim na tom samém mobilu ukážete, že jste členy skupiny. Nabídka by měla platit až do odvolání.  

Pravidelně se navíc na prodejně budete moci s předstihem dostat k chystaným novinkám mateřského vydavatelství Albi. Již v těchto dnech na prodejně najdete původní českou hru Čarodění, brzy přibude i taktéž původní česká Legie. A dokonce Voidfall, který je dle ohlasů nejlepší deskovkou, jakou si řada zkušených hráčů kdy měla tu čest zahrát.

V rámci promotýdne+ si od pátku 14. 6. 2024 až do neděle 23. 6. 2024 budete moci k jakékoliv objednávce zdarma odnést promo k hrám od Albi. Těšit se můžete na obsah navíc k Lords of Ragnarok, Unmatched Adventures, Karaku nebo Baladě. Je možné, že žádaná proma se rozeberou rychleji než v neděli, a tak byste s návštěvou neměli otálet.

O víkendu 14.–16. 6. 2024 se na facebookové skupině můžete těšit na rozšířenou výzvu, v níž můžete vyhrát právě tolik očekávaný Voidfall i další ceny. Ti, kteří se navíc vyfotí na prodejně, se do slosování dostanou dvakrát. Detaily výzvy budou jako obvykle zveřejněny na stránce skupiny Hry nás baví. Soutěžit navíc mohou jen členové. Pokud jimi ještě nejste, určitě byste to měli napravit. 

Zdroj: Hry nás baví

Simona Rex

Mládí propařila ve společnosti her Diablo, Fallout a MMORPG Ragnarok Online. Na vysoké se prohloubila její láska k deskovkám. Přes fázi hraní pouze párty her a fillerů se dostala k hrám atmosférickým a odmítání čehokoliv, co jen vzdáleně připomínalo euro hru. Nakonec vzala na milost i ty a dnes je deskoherní „omnigamer“. Mezi její největší lásky patří Glorantha: The Gods War, Mars: Teraformace, série Evolution, 51st State, Studená válka a Milostný dopis.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.