Tři zajímavé položky v nové rozdávačce na Epic Games Store

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Po nějakém čase nabírá rozdávání v obchodě Epic Games Store opět na obrátkách a pro následujících sedm dní nám přináší tři položky, které si můžeme zcela přidat zdarma do naší knihovny. Konkrétně se jedná o hry Black Widow: Recharged, Centipede: Recharged a speciální balíček Epic Slayer Kit do hry Dauntless.

Black Widow: Recharged

První titul je kultovní předělávkou klasické old-school střílečky, v níž je vaším úkolem bránit pavučinu před náletem vetřelců. Black Widow: Recharged nabízí hned několik herních režimů, které můžete hrát sami nebo s kamarádem. Své rekordy můžete překonávat v arkádovém režimu, jenž je zaměřen na co nejvyšší skóre, nebo se vrhnout na plnění celkem třiceti výzev.

Black Widow: Recharged si do své knihovny můžete přidat pomocí tohoto odkazu.

Centipede: Recharged

Podobně lze popsat také druhou hru Centipede: Recharged. I v tomto případě se jedná o předělávku kultovní střílečky ze staré školy, kterou můžete hrát sami nebo s kamarádem v několika herních režimech.

Centipede: Recharged si můžete přidat zde.

Epic Slayer Kit

Poslední položkou v dnešním rozdávání je speciální balíček Epic Slayer do free-to-play hry Dauntless. Díky němu získáte třídenní přístup do VIP klubu a speciální měnu, která vám ulehčí samotný postup.

Epic Slayer Kit si můžete aktivovat zde. Všechny položky budou na Epic Games Store zdarma do 10. března 2022, poté nabídku obmění hra Cities: Skylines.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn