F1 2021 - Aston Martin

F1 2022 bude údajně zahrnovat cross-play a režim se superauty

3. 3. 2022
Zdroj náhledu: Codemasters

Nový ročník mistrovství světa vozů Formule 1 startuje již za necelé tři týdny, a proto není divu, že unikají první informace také o jeho virtuální verzi F1 2022. Nový ročník bude v mnohém výjimečný. Čekají nás úplně nová technická pravidla, která slibují vyrovnanější boje a lepší předjíždění. Těchto novinek se také s jistotou dočkáme i v novém dílu od Codemasters, což je důvod, proč se na tento ročník velmi těším.

Asi možná největší změnou ve hře v F1 2022 má být absence příběhového režimu, který by dle informací portálu xfire měl být nahrazen režimem se superauty. O co přesně půjde, prozatím nevíme, avšak tento režim si budeme moci zahrát jak v singleplayeru, tak i ve hře pro více hráčů. Superauta ovšem nebudou moci závodit v kombinaci skutečnými formulemi. Příběhový režim se má vrátit s ročníkem F1 2023. Všechny informace, které tu píšeme, je však třeba brát s rezervou, nic z toho prozatím nebylo oficiálně oznámeno.

Další novinkou je podpora cross-playe či VR. Pokud je to pravda, jednalo by se teprve o druhý titul od EA Sports, u kterého bude podpora cross-playe. Tím prvním bude FIFA 2023, která se má mimojiné rozšířit i o ženské mistrovství světa. Poslední novinkou by měl být režim F1 Life, jenž vám umožní nahlédnout do života jezdců a umožní vám nakupovat různé věci.Těšíte se na nový ročník i vy?

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.