HumbleChoiceduben – náhledový obrázek

Dubnová Humble Choice na první pohled příliš nezaujme

11. 4. 2022
 

Měsíc duben je tady a s ním i nová osmička her, které za cenu jednoho předplatného – 9,99 € – poputují do vašich knihoven. Naposledy se Humble Choice předvedla a nabídnula hned dvě velké hry – Mass Effect: Legendary Edition a Desperados III – z nichž byl pouze Mass Effect na platformu Origin.

Máme skvělou zprávu – po dubnové nadílce bude vaše steamová knihovna naplněná k prasknutí. Otázkou zůstává, zdali s ní budete spokojeni. Ale dost řečí! Pojďme se raději v rychlosti podívat, co nám Humble Choice nabízí.

Ghostrunner

Ghostrunner je kyberpunková akční mlátička, jež si zakládá na hardcorové hratelnosti. Zábavu hráčům přinese spíše prostřednictvím volnosti pohybu a plynulého zabíjení, nežli svou rozsáhlostí a silným příběhem. Ve své podstatě se však řadí mezi aktuální kyberpunkové velikány, stejně jako Cyberpunk 2077, a na Steamu ji v plné ceně koupíte za 29,99 €.

Zdroj: 505 Games

Destroy All Humans!

Nebaví vás běžný život nebo vám dokonce leze krkem? Máte plné zuby společnosti a nejraději byste lidem kolem vás nějak uškodili? Destroy All Humans, jak už název vypovídá, dá hráči ochutnat sílu mimozemšťana, jenž se rozhodl na planetě Zemi tropit zlo a potřebuje k tomu jenom správně naladěného pána, který mu k tomu dopomůže. Ani tahle hra nepatří na Steamu mezi ty nejlevnější a plná cena činí, stejně jako u Ghostrunnera, 29,99 €.

Zdroj: THQ Nordic

Monster Sanctuary

Pokémoni se stále drží nad vodou a koncept bojových mazlíčků se používá pravidelně. Monster Sanctuary za cenu 19,99 € nabídne hezký a rozlehlý pixel artový svět, v němž budete v kůži tzv. „Monster Keepera“ sbírat ty nejrůznější exempláře. A to se vyplatí, nemáte-li prostředky k tomu, abyste chytali pokémony všude po světe.

Zdroj: Team 17

Killsquad

Pomalu se dostáváme k těm méně rozšířeným titulům. Neznamená to však, že se tím rozcházíme s kvalitou. Killsquad sklidilo na Steamu téměř tři tisíce recenzí, z nichž byla většina pozitivních. Na rozdíl od doposud zmíněných her jde o kooperativní záležitost, která nabízí solidní sci-fi řežbu z ptačí perspektivy. Zakládá si především na rostoucí obtížnosti spolu s vaším vybavením, které bude možno porovnávat s třemi dalšími hráči. Samostatně hru koupíte za 24,99 €.

Zdroj: Novarama

Rogue Heroes: Ruins of Tasos

Další kousek je taktéž možné hrát i s dalšími třemi kamarády. Rogue Heroes je pixel artová adventura s retro nádechem a moderními rogue-lite prvky. Znamená to tedy, že hlavní náplní bude procházení různorodých místností plných nepřátel. Vracíte-li se rádi do svých mladých let, tahle hra vám nebude rozporovat. Budeme-li brát v potaz, že je plná cena Rogue Heroes: Ruins of Tasos 19,99 €, tak za malou nostalgii ušetříte solidní peníz.

Zdroj: Team 17

Suzerain

Tak jo, začíná to tady být příliš akční. Pojďme to trochu zklidnit. Suzerain je pro změnu textové RPG inspirované politickou historií. Coby čerstvě zvolený prezident Anton Rayan si musíte zvolit své politické cíle a pochopitelně sesbírat co největší podporu ze všech směrů. Vše je nezbytné ke správnému vedení fiktivního státu Sordland, inspirovaného Tureckem. Každý přešlap ve vaší kanceláři může znamenat tisíce padlých, a proto je třeba uvažovat komplexně. Hra spadá již do nižší cenové kategorie a v plné ceně vás bude stát 12,49 €.

Zdroj: Torpor Games

Chicken Police

Objevili se tu pokémoni, řadoví vojáci a politika. Jak by se balík ještě mohl ozvláštnit? Co takhle detektivku? Nějakou pořádnou detektivní vizuální novelu. Ale nějakou opravdu šílenou – třeba se zvířaty. No jasně! Chicken Police je přesně tím, co jsem právě popsal. Ponurá atmosféra se silným příběhem a dvojicí elegantně oděných kohoutů s revolverem? To zní nanejvýš zajímavě a extrémně kladné hodnocení, které si hra stále drží, může tento dojem jenom utvrdit. Navíc je to další kousek za 19,99 €.

Zdroj: Handy Games

NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER

Na závěr tu máme překvapivě ten nejdražší kousek – NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER – za 49,99 €. NARUTO TO BORUTO je akční hra na motivy anime, v níž se budete se svojí vytvořenou postavou a spolu s dalšími kamarády probojovávat skrze stovky různých kreatur. Mně osobně hra nic neříká, ale pro anime nadšence to jistě bude lákavá nabídka.

Zdroj: Bandai Namco

Nuže, tolik k tomu, jaké poklady ukrývá dubnová Humble Choice. Možná jsou tituly nicneříkající, ale určitě nejde o žádné braky. Možná většině z nich dokonce přijdete na chuť. Nadchnul-li vás výběr, na nic nečekejte a jděte rovnou na Humble Bundle.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.