Hunt Showdown intro party

Hunt: Showdown – nový systém úkolů

17. 5. 2022
Zdroj náhledu: CryTek

Hunt: Showdown je originálně zasazená multiplayerová FPS hra, která kombinuje prvky PvP a PvE. Hru vytvořilo a zároveň vydalo studio Crytek na svém vlastním CryEnginu, nicméně během doby, co je na světě, se musela potýkat s celou řadou problémů a nedostatků. Nyní vstupuje do další fáze a tou je update na verzi 1.8.1

Aktualizace přináší nový systém úkolů „Summons“

Tato aktualizace přináší do Bayou nový systém úkolů a zároveň nahradí denní a týdenní úkoly. Tuto funkci najdete v sekci „Progress“ pod záložkou „Summons“. Hráči budou muset splnit úkoly, aby získali novou odměnu zvanou „hvězdy“, a resetovat se budou každé pondělí.

Každý úkol bude odměněn určitým počtem hvězdiček (od jedné do šesti) a také herními předměty. Hráči mohou postupovat současně se dvěma úkoly a mohou si odemknout třetí slot pro úkoly s Blood Bonds. Lovci navíc mohou každý úkol splnit vícekrát a sbírat hvězdičky, ale herní předměty se odemknou pouze prvním splněním. 

V současné době existuje pět kategorií úkolů, které budou zaměřeny na různé cíle / hráčské styly.

  • Jednoduché úkoly – odměna 1–2 hvězdičky
  • Základní herní úkoly – odměna 2–3 hvězdičky
  • PVP úkoly – odměna 3–4 hvězdičky
  • Hardcore úkoly – odměna 5 hvězdiček
  • Legendární úkoly – odměna 6 hvězdiček
Hunt Showdown ttex

Hunt: Showdown se rozšiřuje o nové NPC nepřátele

V rámci aktualizace vývojáři přidali do hry dva nové NPC nepřátele, tedy Grunty. „Pistol Grunt“ má u sebe starý rozbitý revolver a při zásahu hráče útokem zblízka způsobí hlasitý zvuk výstřelu. Jako druhý na řadě je „Lantern Grunt“, který má u sebe lucernu, s níž na vás bude útočit. Obě varianty nových nepřátel byly samozřejmě přidány na všechny mapy.

Tak jak je zvykem, byly přidány i nové zbraně. Novinkou je Caldwell 92 New Army, nový dvojčinný revolver s malou štěrbinou a kompaktními náboji, který se dodává s kapacitou šesti nábojů. Dále je zde Winfield 93 Slate, pumpovací brokovnice s kapacitou na šest nábojů.

Opraveno bylo také široké spektrum chyb a bugů. Dokreslování textur však mezi nimi opět není.

Podrobné informace naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.