God of War Ragnarök

Internetem se šíří spoilery ze hry God of War: Ragnarök

25. 10. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Jeden z možných kandidátů na hru roku, God of War: Ragnarök, má vyjít 9. 11. letošního roku, avšak pro novináře už je herní verze venku. Přesto se stalo, že možná jeden z nich nedodržel embargo a na Twitteru se začaly objevovat obrázky obsahující internetové spoilery. To je něco, co může znechutit spoustu hráčů.

Sony ale očividně celou záležitost řeší, ostatně Twitter už dotyčné obrázky odstranil. Bohužel, ty se dále šíří internetem, a jak všichni víme, sociální sítě jsou nezastavitelné médium. Dejte si tak pozor, pokud si hru nechcete zkazit. Ostatně podívejte se na reakci Coryho Barloga, kreativního ředitele Sony Santa Monica, a pochopíte, že je to pro něj stejně nepříjemné, jako to může být pro hráčskou komunitu.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.