Starfield – kosmonaut

Obchod nabízel k předobjednávce hry Starfield astronautskou zmrzlinu

9. 7. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Znáte to, pokud se rozhodnete si nějakou hru fyzicky předobjednat, může se stát, že spolu s ní obdržíte i nějaký ten předobjednávkový bonus. S jedním takovým bonusem přišel i zahraniční obchod Best Buy u nadcházející hry Starfield. S jedním takovým bonusem přišel i zahraniční obchod Best Buy u nadcházející hry Starfield. Dle informací od magazínu Gamerant totiž obchod nabízel k předobjednávce fyzické kopie hry tzv. astronautskou zmrzlinu, přesněji Halo Astronaut Ice Cream Sandwich.

V době vydání tohoto článku už předobjednávkový bonus k dispozici není. Nastává tedy otázka, zda se jednalo jen o nějaký žertík, nebo vesmírná zmrzlina všem hráčům, kteří si hru v danou dobu předobjednali, skutečně dorazí. Brali byste podobný bonus i vy?

Starfield dorazí 6. září letošního roku pro PC a konzole Xbox Series. K dispozici je základní verze hry, která vyjde na 69,99 euro. Pokud byste však chtěli něco navíc, můžete si pořídit Premium Edition, jež nabídne předběžný přístup, soundtrack, digitální artbook, Constellation Skin Pack a expanzi Shattered Space. Cena této edice činí 99,99 euro.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.