Jujutsu Kaisen Cursed Clash – úvodka

Jujutsu Kaisen: Cursed Clash odhaluje tři postavy

3. 11. 2023
Zdroj náhledu: Bandai Namco

Jujutsu Kaisen je populární anime, které podle mě znají skoro všichni díky dvěma postavám – lamači dívčích srdcí Satoru Gojovi s křišťálově modrýma očima a drsňáckému démonovi Ryomen Sukunovi. Nedávno jsme informovali, že fanoušci anime se mohou těšit na videoherní adaptaci s názvem Jujutsu Kaisen: Cursed Clash, kterou si budou moci zahrát na systémech PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch a PC.

Společnost Bandai Namco již ve dvou předešlých videích představila hrdiny, na které se můžeme v Jujutsu Kaisen: Cursed Clash těšit. Nyní proto víme, že mezi hratelné postavy budou patřit Yuji Itadori, Megumi Fushiguro, Nobara Kugisaki, Satoru Gojo, Ryomen Sukuna, Maki Zenʼin, Toge Inumaki a Panda. Nicméně nový trailer, jenž byl vydán, odhalil další tři postavy, které nynější soupisku rozšíří – Aoi Todo, Jogo a Hanami.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.