Feathered Species Pack – Jurassic World Evolution 2 logiáš

Jurassic World Evolution 2: přivítejte FEATHERED SPECIES

11. 5. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Jurassic World Evolution 2 není třeba představovat. Všichni znají tuto manažerskou a chovatelskou strategii, při níž se vyskytují v jejich parku ti nejdivočejší tvorové, kteří kdy chodili po naší planetě. V minulosti jsme kromě nového dílu představili i několik významných rozšíření. Věnovali jsme se dvěma expanzim a to Dominion Malta a balíčku Late Cretaceous. Předmětem dnešního článku je další přídavek s názvem Feathered Species. DLC lze zakoupit za 7,99 € (necelých 188 CZK).

Bezplatné aktualizace jsou zábavné

Než vám představíme čtveřici nových přátel do vašeho parku, podívejme se na bezplatnou aktualizaci, která byla vydána spolu s rozšířením. Kromě několika vylepšení přidává aktualizace také pár zajímavých věcí. Vývojáři z Frontier Developments přišli s pár drobnostmi, díky nimž bude váš park ještě lepší. Přibyla galerie, ve které si hosté mohou prohlédnout vaše domácí mazlíčky zblízka. Můžete si vybrat mezi dvěma typy budov, a to ve tvaru kmene nebo kopule. Současně byla přidána atrakce zipline, jejíž příchod souvisí s prvním výročím hry. Kromě kosmetických doplňků je k dispozici nový režim, filmová kamera.

Konkrétně se jedná o režim Cinematic Camera, který využijí hráči se zálibou ve fotografování. Kinematografická kamera vám dovoluje přepínat mezi úhly a pohledy kamery napříč parkem pro okamžité zachycení dokonalých záběrů a vzrušujících interakcí mezi prehistorickými druhy. Mně osobně to moc nešlo, jelikož žádné fotografické režimy nepoužívám… na to jsem prostě moc nešikovný. To je vlastně jeden z důvodů, proč dávám přednost obrázkům od vývojářů této hry.

Čtveřice nových kamarádů

Přišel čas podívat se na to nejdůležitější, a to jsou noví příchozí přátelé. Osobně si myslím, že v případě Feathered Species jde o jedno z lepších rozšíření, protože vzhled a animace jednotlivých tvorů jsou na jiné úrovni. Každopádně dost bylo povídání a jdeme na to. První Adept, se kterým se seznámíme, je Yutyrannus. Tento devítimetrový opeřený tvor se údajně vyskytoval na území dnešního Liao-ningu. Nejzajímavější na něm však je, že patří do skupiny opeřených dinosaurů, ovšem nikoli jako létající tvor, nýbrž jako klasický dvounožec. Tento masožravý dinosaurus je překvapivě společenský druh, takže si připravte výběhy pro několik jedinců!

Zdroj: Frontier Developments

Dalším přítelem je Jeholopterus. Je to jeden z nejmenších létajících tvorů ve hře, což mu dodává působivou obratnost, když se vznáší po obloze a hledá svou další potravu. Stejně jako předchozí tvor by se i tento drobný jedinec měl vyskytovat v oblasti Číny.

Zdroj: Frontier Developments

Deinocheirus disponuje delšími pažemi než kterýkoliv jiný dvounohý dinosaurus. Jediným dochovaným pozůstatkem tohoto tvora byly právě jeho obří paže, které měřily přibližně dva a půl metru. Předpokládá se, že se dal najít na území dnešního Mongolska v poušti Gobi. Rozhodně se jedná o velmi zajímavý druh, o jehož existenci bych se rád dozvěděl více.

Zdroj: Frontier Developments

No a posledním přítelem není nikdo jiný než Sinosauropteryx. Stejně jako první dva jmenovaní dinosauři žil i tento drobný tvor na území dnešní severovýchodní Číny. Když říkám drobný, myslím tím opravdu drobounký, poněvadž dospělý jedinec prý dosahoval délky pouhého jednoho metru. Popravdě ze všech nových i dřívějších dinosaurů je tento pidižvík nejroztomilejší.

Zdroj: Frontier Developments

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.