Kapitán Amerika 4

Kapitán Amerika 4 vyjde až na jaře 2024

20. 11. 2022
Zdroj náhledu: Disney+

Steve Rogers si nejspíš v klidu dožil ve svém důchodovém věku a Chris Evans se svou rolí v Endgame velice stylově rozloučil. Svůj štít předal Samu Wilsonovi neboli Falconovi. Ten z toho měl sice po celý seriál Falcon a Winter Soldier dilema, nicméně nakonec jej přijal a objevil se zde nový Kapitán Amerika.

Film Kapitán Amerika 4: Nový světový řád přinese kromě celého nového příběhu i nového hrdinu v podání Dannyho Ramireze, který je v komiksech parťákem právě Falcona. Ostatně, i schopnosti má stejné a vše naznačuje tomu, že tento hrdina by měl přebrat identitu Falcona. Ve filmu by se měli objevit i Bucky v podání Sebastiana Stana, Harrison Ford jako Thunderbolt Ross nebo Shira Haas jako Sabra. Očividně nás tak čeká neuvěřitelná akce, která jen potvrdí nového Kapitána Ameriku. Bohužel více o filmu zjistíme později, premiéra je totiž až 3. 5. 2024.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.