Služba Ubisoft+ přichází na Xbox a Playstation

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Ubisoft
Předplatitelská služba Ubisoft+, která je momentálně dostupná pouze pro PC, Amazon Luna a Google Stadia, se rozšíří o další platformy. Ubisoft dnes totiž oznámil skvělou zprávu, podle níž bude služba dostupná i pro majitele konzolí Xbox a Playstation.
Far Cry 6 - Dani Rojas 2

Kromě hlavní předplatitelské služby Ubisoft+ v nynější podobě bude pro konzole Playstation dostupná i speciální služba Ubisoft+ Classics, která bude součástí předplatného PS Plus Extra a PS Plus Premium. Zda Ubisoft+ Classics půjde zakoupit samostatně, prozatím nevíme. Jelikož však na Playstation míří i ono hlavní předplatné, pravděpodobně se tak nestane. Hlavní služba mimo jiné přichází také na konzoli Xbox. Jestli se i zde v budoucnu dočkáme nějaké speciality à la Ubisoft+ Classics jako součást Xbox Game Passu, není známo.

„S Ubisoft+ Classics poskytujeme hráčům PlayStation další způsob, jak si užít hry od Ubisoftu na jejich konzolích“, řekl Chris Early, viceprezident Ubisoftu. „Toto je ale jen začátek, v budoucnu budeme pokračovat s budováním naší vize, která hráčům například umožní užít si oblíbené tituly od Ubisoftu, ať jsou kdekoliv,“ zdůraznil.

Ubisoft+ nabízí do dnešních dnů více než 100 titulů, včetně těch nejnovějších kousků, jako jsou Far Cry 6, Assassin’s Creed Valhalla, Rainbow Six: Extraction, Riders Republic apod. Cena začíná na 14,99 euro za měsíc. Co se speciální služby Ubisoft+ Classics týče, ta bude pro Playstation spuštěna 24. května v Asii (2. června v Japonsku), 13. června v Severní a Jižní Americe a 23. června v Evropě, a nabídne prozatím 27 her, jejichž počet se do konce roku 2022 rozroste až na 50. Mezi ně bude patřit například Assassin’s Creed Valhalla, For Honor, The Crew 2, Child of Light, Far Cry 3, Far Cry 4 Gold Edition , South Park: The Fractured but Whole, South Park: The Stick of Truth, Starlink: Battle for Atlas a další. Kompletní seznam naleznete v oficiální zprávě Ubisoftu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn