King Arthur Knight's Tale intro1

King Arthur: Knight's Tale – více místa a více muziky

21. 6. 2022
Zdroj náhledu: NeocoreGames

Před několika hodinami jsme vám přinesli podrobnosti ohledně bezplatného rozšíření pro King Arthur: Knight's Tale s názvem The Chained God. Nyní jako blesk z čistého nebe přišla další zpráva o podstatné změně, kterou očekávaná aktualizace přinese.  

King Arthur Knight's Tale spells

Komunita King Arthur: Knight's Tale jásá radostí!

Pokud by se v rámci tohoto titulu našla jedna věc, která vadí snad všem hráčům, pak je to místo, které tato hra zabírá. Jedná se o takřka neuvěřitelných 160 GB místa na vašem disku, které je potřeba, abyste si ji mohli zahrát. 

Zdá se však, že vývojáři si nechali eso v rukávu a svůj trumf vytahují pár hodin před vydáním The Chained God. Tuto zprávu musím zkrátka citovat, protože i mě potěšila se slzou v oku.„Jednou z nejžádanějších funkcí, které měly být přidány, nebo spíše odstraněny, bylo řešení velikosti instalace hry Knight's Tale. S potěšením oznamujeme, že jsme po důkladném testování našli funkční řešení, které nám umožňuje zachovat vizuální věrnost hry a zároveň výrazně snížit velikost instalace.“ –  NeocoreGames

Díky této opravě, bude tedy adresář s hrou na vašem disku zabírat údajně o téměř 60 %, konkrétněji cca 70 GB, méně místa. Toho bylo dosaženo komprimací většiny souborů s texturami, takže hra Knight's Tale je méně náročná na úložná zařízení.

Zároveň však vývojáři dodávají, že aktualizace bude sama o sobě podstatně větší, než je tomu zvykem u běžných patchů. Po dokončení instalace se ale celková velikost razantně zmenší.

Více informací naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.