King Arthur Knight's Tale intro1

King Arthur: Knight's Tale – The Chained God

21. 6. 2022
Zdroj náhledu: NeocoreGames

Titul King Arthur: Knight's Tale od studia NeocoreGames, který vás zavede do časů bájí a legend o králi Artušovi, je už nějaký ten pátek venku. Hra si dva měsíce po vydání drží stále zájem hráčů a reakce komunity, ba co víc, vývojáři se postavili ke všem problémům čelem a dnes je hra takřka bez chybičky (i když sem tam se něco najde).

Jak jsme vás nedávno informovali, hra dostanete bezplatné rozšíření s názvem The Chained God, u kterého je nyní znám termín vydání. Nejlépe to shrne citace přímo od vývojářů.

„Posledních několik týdnů jsme ve studiu strávili velmi rušně a s velkou radostí oznamujeme, že první velká aktualizace hry Knight's Tale se na Steamu objeví již za 3 dny! To znamená, že 23. června se budete moci vydat na mini dobrodružství a zjistit, jak se Balorovi, monstróznímu bohu-králi Fomoriánů, podařilo osvobodit z pout, která ho svazují. A máme v zásobě i pár dalších věcí!“ – NeocoreGames

King Arthur Knight's Tale fight2

Přepracovaný Endgame v King Arthur: Knight's Tale bude jako u podobných titulů z této kategorie

V první řadě bude v novém patchi přepracována struktura endgame, a to podobně jako v jiných hrách tohoto žánru. To znamená, že každá sezónní aktualizace obsahu se zaměří na novou nepřátelskou frakci, tentokrát na Fomory. Endgame se bude skládat z desítek map (stejně jako v současné iteraci), z nichž 12 bude zaměřeno proti hlavní frakci protivníka sezóny. Kromě toho budete moci získávat sezónní měnu, kterou můžete směnit za unikátní odměny a kouzla, stejně jako za vylepšení těchto předmětů.

Patch bude také řešit různé známé problémy, co se týče vyvážení, a také několik známých chyb, které byly herní komunitou nahlášeny. Díky vybalancování pak můžete očekávat vyváženější zážitek a méně výkyvů obtížnosti během kampaně, ať už hrajete na jakékoliv úrovni obtížnosti.

Nezbývá již dodat nic jiného než vzhůru za velkým dobrodružstvím. Avalon čeká.

Více se dozvíte zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.