Bannerlord TW2 – náhledový obrázek

Komunitní mod pro Mount & Blade II: Bannerlord upravuje kameru v bitvách

5. 11. 2022
Zdroj náhledu: www.taleworlds.com

V Bannerlordu stojíte nohama na zemi, vedle svých druhů, kdežto v sériích Total War se bezpečně vznášíte nad hlavami maličkých, ale mnohem početnějších vojsk. Správný fanoušek vybraného univerza bude však přirozeně chtít zažít i jiný způsob bitevního managementu, než nabízí právě jeho favorizovaná hra. A právě takoví se mohou těšit z nového modu do hry Mount & Blade II: Bannerlord, jenž umožňuje velet jednotlivým vojenským oddílům až z nebes – jako ve hrách Total War.

LiZhenhuan1019 a Lkoinw v podstatě vytvořili mod fotoaparátu, velice podobný fotografickému režimu ve hře, ovšem s rozdílem svobodnější kamery a možností ovládání jednotek.

S nainstalovaným modem postačí během bitvy stisknout klávesu F10. Tato varianta zároveň představuje jistý druh výzvy, jelikož je rozsah pohybu vaší kamery určen na základě hrdinova stupně dovednostních bodů v taktice a průzkumných schopnostech.

Mod lze stahovat jako obvykle na stránkách Nexus Mods, ale také přímo na Steam Workshopu. Můžete se podívat i na náš starší článek, v němž jsme psali o podobném modu, který taktéž přepracovává Bannerlord do podoby RTS.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.