Komunitní mod pro Mount & Blade II: Bannerlord upravuje kameru v bitvách

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: www.taleworlds.com

V Bannerlordu stojíte nohama na zemi, vedle svých druhů, kdežto v sériích Total War se bezpečně vznášíte nad hlavami maličkých, ale mnohem početnějších vojsk. Správný fanoušek vybraného univerza bude však přirozeně chtít zažít i jiný způsob bitevního managementu, než nabízí právě jeho favorizovaná hra. A právě takoví se mohou těšit z nového modu do hry Mount & Blade II: Bannerlord, jenž umožňuje velet jednotlivým vojenským oddílům až z nebes – jako ve hrách Total War.

LiZhenhuan1019 a Lkoinw v podstatě vytvořili mod fotoaparátu, velice podobný fotografickému režimu ve hře, ovšem s rozdílem svobodnější kamery a možností ovládání jednotek.

S nainstalovaným modem postačí během bitvy stisknout klávesu F10. Tato varianta zároveň představuje jistý druh výzvy, jelikož je rozsah pohybu vaší kamery určen na základě hrdinova stupně dovednostních bodů v taktice a průzkumných schopnostech.

Mod lze stahovat jako obvykle na stránkách Nexus Mods, ale také přímo na Steam Workshopu. Můžete se podívat i na náš starší článek, v němž jsme psali o podobném modu, který taktéž přepracovává Bannerlord do podoby RTS.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn