Sea of Thieves náhled

Komunitní víkend Sea of Thieves je za dveřmi

15. 2. 2024
Zdroj náhledu: IGDB

Ahoy! S novou sezónou přichází také nový komunitní víkend Sea of Thieves. Tato událost začne 24. února ve 12:00 a skončí ve stejný čas v pondělí 26. února. To znamená, že budete mít přesně čtyřicet osm hodin na to, vyzvednout odměny na Twitchi, navýšit reputace u všech možných frakcí a vydělat spoustu zlaťáků v této námořnické hře. A nejen to.

Celá akce se bude překrývat s největším herním charitativním víkendem v Británii, GameBlast24. Proto se tým vývojářů ze studia Rare bude snažit během komunitního víkendu vybrat peníze napříč sociálními sítěmi, které půjdou SpecialEffectu. Tato charita se snaží začlenit zpět do života tělesně postižené lidi po celém světě a vrátit jim do něj zábavu.

A jak ten komunitní víkend funguje? Násobek vaší kořisti můžete určit vy sami! Tedy, jenom ho zvýšit. Násobek odměn během komunitního víkendu se určuje podle celkového času stráveného sledováním Sea of Thieves na Twitchi. Vše, co vám tedy stačí udělat, abyste přispěli ke zvýšení třídy, je zapnout Twitch a pustit si nějaké živé vysílání z této pirátské hry. Nebo si můžete pustit speciální vysílání Sea of Thieves GameBlast24.

Další věci do hry zdarma? No jasně! Každý, kdo během této události vypluje na moře pirátů, může dostat nejnovější komunitní vlajku v bílé a červené barvě, která ozdobí vrcholy vašich stožárů. A aby toho nebylo málo, také můžete získat hloupý a zároveň roztomilý Paw Wave Emote. A co by to bylo za komunitní víkend, kdyby nebyly nové Twitch dropy? Za sledování SoT živých vysílání budete moc odemknout až čtyři nové, úchvatné kousky! Pozor, mořský pse, to není vše! Pokud se celé komunitě podaří dosáhnout stanoveného cíle – přes sto tisíc splněných plaveb –, odemkne se pátý, speciální drop na Twitchi: obsidiánové kapitánské závěsy.

Pop-up plunder se vrací

Všemi oblíbená „ruleta“ se vrací zpátky do hry. Jde o speciální zakopaný poklad, který budete moct najít a vykopat. Každých pár hodin přidá Sea of Thieves na své sociální sítě, jako je X a Instagram, vodítka v podobě map. Každá mapa se bude lišit složitostí. Mějte na mysli, že tento poklad je časově omezený, a proto se ho musíte snažit najít co nejdříve. A nezapomeňte u něho být první! Nebudete totiž jediní, kdo se ho bude pokoušet získat. Pokud si nad nějakými vodítky budete lámat hlavu, zkuste navštívit oficiální server tohoto titulu na Discordu, kde budete moc dané nápovědy prodiskutovat s ostatními piráty.

A na závěr, jelikož komunitní víkend tu je pouze kvůli vám a pro vás, bude se na oslavu vašeho času stráveného ve hře opět konat Be More Pirate. Předvedli jste na moři nějaký úctyhodný výkon? Máte člena posádky, který si zaslouží být v záři reflektorů? Máte něco, co si zaslouží uznání? Tak nastražte uši! Tedy, v tomhle případě oči. Během celé události můžete svá díla nahrát na internet s označením #BeMorePirate a ta pak mohou být nominována. Budete moct opět vyhrát speciální klobouk pro vašeho piráta.

Nezapomeňte si tedy tuto příležitost zaznačit do kalendářů, ať se můžete také zapojit a zažít nový rozměr zábavy se svými přáteli.


Článek pro Gaming Professors napsala Vanessa Burdychová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.