League of Legends – Ezreal

LEC – jarní playoffs

16. 3. 2022
 

Po napínavém víkendu máme konečně výsledky zápasů, které se odehrály v minulý pátek, sobotu a neděli. S potěšením můžeme říct, že všechny sestavy, ve kterých figurují českoslovenští hráči, uspěly a postupují do boje v play-off! První místo ovládl tým Rogue, který exceloval převážně na začátku jarního splitu, kde se zdál téměř neporazitelný. Když už jsme u toho excelování, tým EXCEL konečně prolomil smolné ledy a postoupil taktéž! I když pouze do spodní pozice pavouka, ze které se bude bojovat o finále jen těžko.

Český marksman Patrik „Patrik“ Jiru se tak postaví proti svému krajanovi Matyášovi „Carzzym“ Orságovi, ten urval místo i pro svůj tým Vitality. Dále nastoupí první tým v tabulce Rogue proti Misfits Gaming. V neposlední řadě nemůžeme zapomenout ani na naše dva nejznámější rivaly, a to tým G2 Esports versus Fnatic. Celého pavouka naleznete níže a v přiloženém odkaze novinky z Esportu.

Zdroj: facebook.com/lolesports

Na boj o další postup se můžeme těšit už 25. března, kdy utkání zahájí proti sobě tým Rogue a Misfits Gaming. Zápas začíná v 18:00 hodin a bude se hrát na tři vítězství, tudíž Best of 5 neboli série BO5. V sobotu 26. března v 17:00 proti sobě nastoupí G2 Esports a Fnatic. Na tento zápas se velice těšíme a nezapomeneme fandit našemu českému midaři z oranžového týmu. Víkend zakončí zápas v neděli 17:00 týmu Vitality proti týmu EXCEL. Našim klukům budeme rozhodně fandit, nejvíce se však těšíme na vyrovnané souboje týmů, které budou plné napětí a emocí.

Zdroj: lolesports.com

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.